مشاوره، پیاده سازی و صدور گواهینامه ایزوهای مرتبط با صنعت چاپ
استاندارد های ایزو مرتبط با صنعت چاپ
دسامبر 9, 2020
مشاوره، پیاده سازی، و صدور گواهینامه ایزو
استانداردهای ایزو مرتبط با کارتون و فوم
دسامبر 12, 2020

مزایای پیاده سازی سیستم ISO 14001 چیست؟

مشاوره، پیاده سازی و صدور گواهی نامه ایزو

استاندارد ISO 14001 به سازمان شما نشان می دهد که چگونه تأثیرات زیست محیطی خود را به حداقل برساند. با انجام این کار ، ISO 14001 می تواند کارایی شما را بهبود بخشد، هزینه های عملیاتی را کاهش داده و به شما در برنده شدن تجارتتان کمک کند. اجرای کامل راهنمای ISO 14001 همچنین به شما کمک میکند تا اطمینان حاصل کنید که تجارت شما با قوانین و مقررات زیست محیطی در ایران مطابقت دارد.

مزایای ISO 14001 برای سازمان شما

برخی از مزایای ISO 14001 شامل موارد زیر است:

  • صرفه جویی در هزینه: با کاهش منابع هدر رفته مانند انرژی و آب، هزینه های خود را کاهش می دهید.
  • از انرژی کمتری استفاده کنید: از طریق بهبود کارایی انرژی در طول چرخه عمر محصول خود.
  • بهبود تصویر شرکت ها: با نشان دادن اینکه یک کارفرمای مسئول هستید می توانید اعتبار خود را افزایش داده و مشتریان جدیدی را به دست آورید.
  • کاهش تأثیرات زیست محیطی: از طریق نظارت و کنترل فرآیندهای شما در جایی که می توانند بر اکوسیستم تأثیر بگذارند. انطباق با قوانین: اجرای ISO 14001 به این معنی است که سازمان شما سازگار با قوانین زیست محیطی قابل درک است و می تواند ثابت کند
  • کاهش هزینه های قانونی: از طریق انطباق با قوانین زیست محیطی ممکن است هزینه های بیمه مسئولیت عمومی را کاهش داده و جریمه ها یا پیگردهای قانونی کمتری را تجربه کنید.

مزایای ISO 14001 برای مشتریان شما

همسویی با گزینه های اخلاقی: در جهانی که به طور فزاینده ای نگران تأثیر صنعت بر محیط زیست است، صدور گواهینامه ISO 14001 به عنوان یک مهر تأیید می کند کهسازمان شما از تاثیرات فعالیت هایش بر محیط زیست آگاه است و بر این است که خدمات ارائه شده از نظر محیط زیست آگاه هستند.

اطمینان از خدمات: صدور گواهینامه به عنوان اثبات مطابقت سازمان شما با قوانین زیست محیطی عمل می کند.

مزایای 2015 :ISO 14001 نسبت به نسخه های قدیمی چیست؟

چارچوب بروز شده ISO 14001: 2015 رویکردی سیستماتیک برای مدیریت محیط زیست به سازمان ها ارائه می دهد. این مجموعه مشخص می کند که چگونه یک سازمان می تواند سیاست هایی را که از محیط زیست محافظت می کنند، به کار گیرد و چگونه می تواند به تغییر شرایط محیطی پاسخ دهد. نسخه های قدیمی استاندارد ممکن است دیگر به عنوان اثبات داشتن بهترین روندهای زیست محیطی پذیرفته نشوند، بنابراین اگر شما یک سیستم مدیریت دارای استاندارد قدیمی تر را اجرا می کنید، ارزش دارد که یک نسخه جدید را ارتقا دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + 19 =