درباره ما

حمایت از مشاغل در فرآیند های ایزو

ما در شرکت آریامن گستر عصر پاسارگاد با سابقه درخشان در زمینه پیاده سازی سیستم های مدیریتی، یکی از برجسته ترین شرکت های مشاوره، پیاده سازی، و اخذ گواهینامه ایزو در ایران هستیم و مشتاقانه منتظر کار با شما می باشیم.

مشاوران ما یک رویکرد کاربردی و عملکردی با هدف رضایت و افزایش بهره وری سیستم شما،  برای توسعه سیستم های مدیریتی در نظر می گیریند. در طول این سال ها این روش به ما کمک کرده است تا لایق خدمات بی شماری باشیم.

برخی از مشتریان ما

وظیفه ما:

وظیفه ما ارائه خدمات با کیفیت و در عین حال راحت کردن مراحل اخذ گواهینامه برای مشتریان است.

ما در شرکت آریامن گستر عصر پاسارگاد، خود را موظف به ارائه خدمات بی نقص به سازمان ها و در عین حال راحت کردن مراحل اخذ گواهینامه برای مشتریان عزیزمان می دانیم.

خدمات ما:

ما در آریامن گستر عصر پاسارگاد خدماتی همچون گواهینامه، آموزش و پشتیبانی معتبر را ارائه می دهیم تا به شما در بهبود فرایندها، عملکرد، محصولات و خدمات کمک کنیم.

ما به سازمان ها در هر اندازه ای کمک می کنیم تا عملکرد بهتری در کیفیت، محیط، انرژی، و مدیریت بهداشت و ایمنی داشته باشند.

چه چیزی ما را متفاوت می سازد؟

ما مشتاقانه به مشتریان خود کمک می کنیم تا محصولات، فرآیندها و افراد خود را بهبود بخشند تا بتوانند رضایت مشتری به بهترین شکل ممکن جلب کنند.

رویکرد ما عملی و حمایتی است و در عین حال خواسته های دقیق فنی و یکپارچه گواهینامه معتبر را برآورده می کند.

شما می توانید ازما انتظار داشته باشید:

  • توصیه عملی: ما به شما کمک می کنیم تا نیازهای فنی و مراحل فرآیند صدور گواهینامه را به سادگی درک کنید
  • تمرکز بهبود: ما نه تنها انطباق سازمان شما را با استاندارد انتخاب شده شما را ارزیابی می کنیم، بلکه هدف ما شناسایی فرصت های بهبود در هر حسابرسی است.
  • خدماتی کامل:ما طیف کاملی از خدمات را با پوششی در سراسر ایران ارائه می دهیم تا شما از همه مزایای گواهینامه با کم ترین قیمت بهره مند شوید.
  • روشهای مختلف یادگیری: دوره های آنلاین، کلاس های داخلی و دوره های داخلی از نظر ما مهم است که شما بتوانید مهارت های فنی جدید را به روش خود کسب کنید.