ISO 9001

سیستم مدیریت کیفیت

ایزو 9001 پرطرفدار ترین سیستم مدیریت کیفیت در دنیا

ISO 9001 توسط بیش از 1 میلیون سازمان در سراسر جهان پیاده سازی شده است و توسط مجموعه هایی مانند شما جهت نظارت مستمر، مدیریت و بهبود کیفیت محصولات و خدمات مورد استفاده قرار می گیرد.

استاندارد ISO 9001 ابزاری قدرتمند برای بهبود مشاغل است که چارچوب و راهنمایی لازم را برای کمک به شما فراهم نموده

تا به طور مداوم انتظارات مشتری و الزامات نظارتی خود را برآورده کنید.

ISO 9001 چیست؟

مشاوره، پیاده سازی، و صدور گواهی ایزو

ISO 9001 یک استاندارد بین المللی برای سیستم های مدیریت کیفیت است که برای اولین بار در سال 1987 توسط سازمان بین المللی استاندارد (ISO) منتشر شد، این یکی از رایج ترین ابزارهای مدیریتی در سراسر جهان است.

ISO 9001 به سازمان ها کمک می کند تا اطمینانی کامل برای مشتریان و سایر ذینفعان ایجاد کند، و با در دست داشتن چارچوبی به اطمینان از کیفیت مداوم در ارائه کالاها و خدمات کمک می کند.

این استاندارد از یک رویکرد فرآیند استفاده می کند و بر اساس 7 اصل مدیریت کیفیت استوار است که شامل مشتری مداری قوی، مشارکت بالقوه مدیریت و انگیزه برای بهبود مستمر است.

 

فواید اجرای ISO 9001

سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 (QMS) به شما کمک می کند تا فرآیندهای خود را ساده کنید ، خطاها را کاهش دهید ، زمان مدیریت ارزشمند را آزاد کنید و ارتباطات داخلی را بهبود ببخشید. شرکت هایی که از این رویکرد استفاده می کنند از افزایش روحیه کارمندان ، بهبود مشتری و درآمد سالم بهره مند می شوند.
در واقع با اخذ گواهینامه ISO 9001 شما نشان می دهید که سازمان شما مشتری مدار است و متعهد به ارائه خدمات با کیفیت بالا است.
بهترین مزایای استفاده از چارچوب ISO 9001 عبارتند از:

 

1. افزایش کارایی: با پیروی از بهترین روشهای صنعت و تمرکز بر کیفیت می توانید هزینه ها را کاهش دهید.

2. افزایش درآمد: از طریق شهرت ISO 9001 می توانید مناقصه ها و قراردادهای بیشتری را برنده شوید و با کارآیی بیشتر مشتریان بیشتری را حفظ کرده و تکرار عرف بیشتری را تجربه خواهید کرد.

3. سطح بالاتری از رضایت مشتری: با درک نیازهای مشتری و کاهش خطاها ، اعتماد مشتری به توانایی شما در ارائه محصولات و خدمات را افزایش می دهید.

4. بهبود روابط تأمین کننده: از آنجا که گواهینامه ISO 9001 تضمین می کند برای هر فرآیندی بهترین روش وجود دارد که می تواند به زنجیره های تامین کمک کند، صدور گواهینامه اعتماد آنها را به فرآیندهای شما جلب می کند.

5. بهبود روحیه کارمندان: با بهبود ارتباطات داخلی اطمینان حاصل می کنید که همه طبق شرح وظایف خود کار می کنند.

اعلام هزینه

آریا من گستر چطور میتواند به شما کمک کند؟

روند اجرایی آریا من گستر تجارت شما را برای رسیدن به موفقیت تایید میکند.

مقرون به صرفه

فرآیند های ما بدون هیچ گونه ابطال وقت انجام می شود، و سعی می کنیم در اسرع وقت پروژه را به شما تحویل دهیم. همچنین شرایط پرداخت ما بسیار متنوع است به همین دلیل شما در پرداخت هزینه ها بسیار راحت هستید. در واقع هر گونه ارتباط با ما باعث ترقی سازمان شما می شود، این یک شعار نیست بلکه واقعیتی است که در هر قراردادی با ما شاهد آن خواهید بود.

مشاوران و بازرسان ما

تیم مشاوران و بازرسان ما به سراسر کشور سفر می کنند، سابقه و تخصص آنها یکی از دلایل پیشرفت ما در این زمینه است آنها با وسواس زیادی به پیاده سازی و نظارت بر امور می پردازند تا مجموعه شما به سکوی موفقیت دست یابد.

سادگی کار با ما

تمام سعی ما بر این است که الزامات را طوری پیاده سازی کنیم تا با مجموعه شما همخوانی کامل داشته باشد، و به راحتی بتوانید از مزایای استاندارد ها استفاده کنید، و بیشترین بهره را برده باشید.

سه مرحله تا اخذ گواهی

با کمک آریامن گستر فرایند اخذ گواهی را به کم ترین زمان ممکن تبدیل کنید

1
تجزیه و تحلیل مغایرت ها

یک مشاور آریامن  سازمان شما را بازرسی می کند و به بررسی و مستند سازی رویه فعلی سازمان شما میپردازد تا مواردی که با الزامات استاندارد مطابقت ندارد شناسایی شود.

2
پیاده سازی

اکنون وقت آنست تا به پیاده سازی الزامات بپردازید مشاوران ما در این برهه در کنار شما هستند و انجام این مرحله را بسیار آسان تر می کند.

3
اخذ گواهی

در این مرحله یک بازرس از سازمان شما بازدید می کند و و به پردازش مستندات و تغیراتی که انجام شده میپردازد مشاوران ما در روز بازرسی در کنار شما هستند و از سازمان شما دفاع خواهند کرد، در صورت رضایت بازرس گواهینامه استاندارد به شما تعلق میگیرد.

آخرین اخبار ایزو 9001

مشاوره و پیاده سازی ISO 9001

مزایای پیاده سازی ISO 9001 چیست؟

مزایای گواهینامه ایزو 9001 چیست؟ سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001: 2015 کارهایی را که سازمان شما باید انجام دهد...
مطالعه بیشتر
اخذ ISO 9001

ISO 9001 چیست؟

ISO 9001 استاندارد بین المللی سیستم های مدیریت کیفیت است. این بخشی از خانواده استانداردهای مدیریت کیفیت ISO 9000...
مطالعه بیشتر