استانداردهای مرتبط با برق، الکترونيک و مخابرات

مشاوره، پیاده سازی و صدور گواهینامه ایزو های برق، الکترونیک، مخابرات

استاندارد های عمومی:

استاندارد های تخصصی:

ISO 20000

استاندارد بین المللی مدیریت خدمات در IT

ISO 20000 چارچوبی برای مشاغل مایل به پیاده سازی سیستم مدیریت خدمات و سپس نظارت ، بررسی ، نگهداری و بهبود آن است. این استاندارد به مشاغل اجازه می دهد تا طراحی، انتقال، تحویل و بهبود خدمات خود را ثبت کرده و ارزیابی کنند که آیا این خدمات به اهداف خود رسیده اند یا خیر. ایزو 20000 مخصوصاً برای مشاغلی که به دنبال اطمینان از برآورده شدن الزامات خدمات خود هستند یا به دنبال ایجاد رویکردی سازگار در سراسر تجارت و زنجیره تأمین خود هستند، بسیار مهم است.

ISO 10012: 2013

استاندارد بین المللی مدیریت اندازه گیری (فرآیند ها و تجهیزات اندازه گیری)

ISO 10012: 2003 الزامات عمومی را مشخص می کند و همچنین راهنمایی برای مدیریت فرآیندهای اندازه گیری ارائه می دهد. و برای  تأیید اندازه گیری تجهیزات مورد استفاده برای پشتیبانی و نشان دادن انطباق با الزامات اندازه گیری استفاده می شود. این همچنین الزامات کیفیت سیستم مدیریت اندازه گیری را مشخص می کند که می تواند توسط سازمانی که اندازه گیری ها را به عنوان بخشی از سیستم مدیریت کلی انجام می دهد و همچنین برای اطمینان از برآورده شدن الزامات اندازه گیری، مورد استفاده قرار گیرد.

ISO/IEC 25010

استاندارد بین المللی مهندسی نرم افزار (ارزیابی کیفیت محصول)

ISO/IEC 25010، سنگ بنای یک سیستم ارزیابی کیفیت محصول است. این استاندارد تعیین میکند  می کند که هنگام ارزیابی خصوصیات یک محصول نرم افزاری، کدام ویژگی های کیفی مورد توجه قرار می گیرد. کیفیت یک سیستم درجه ای است که نیازهای گفته شده  ذینفعان مختلف خود را برآورده می کند و بنابراین ارزش ایجاد می کند. نیازهای ذینفعان (عملکرد، امنیت، قابلیت نگهداری و غیره) دقیقاً همان چیزی است که در مدل کیفیت نشان داده می شود ، کیفیت محصول را با مشخصات و ویژگی های فرعی طبقه بندی می کند.

ISO 9396: 2014

استاندارد بین المللی بانکداری / پیام های مخابراتی بین بانکی

ISO 9362: 2014 عناصر و ساختار یک کد شناسایی جهانی، کد شناسه کسب و کار (BIC) را برای موسسات مالی و غیر مالی مشخص می کند که برای تسهیل پردازش خودکار اطلاعات برای خدمات مالی به چنین شناسه بین المللی نیاز است. BIC برای آدرس دهی به پیام ها، مسیریابی معاملات تجاری و شناسایی طرف های تجاری استفاده می شود. این استاندارد بین المللی در مورد سازمانها اعمال می شود و افراد خاصی را شامل نمی شود.

ISO 9564

استاندارد بین المللی مدیریت بانکداری / مدییت PIN(سیستم های کارتی)

ISO 9564 یک استاندارد بین المللی برای مدیریت شماره شناسایی شخصی (PIN) و امنیت در خدمات مالی است. پین برای تأیید هویت مشتری (کاربر کارت بانکی) در سیستم انتقال وجه الکترونیکی و (به طور معمول) برای اجازه انتقال یا برداشت وجوه استفاده می شود. بنابراین، مهم است که از پین ها در برابر افشای غیر مجاز یا سو استفاده محافظت شود. سیستم های بانکی مدرن به قابلیت همکاری بین انواع دستگاه های ورود PIN، کارت های هوشمند، کارت خوان، صادر کنندگان کارت، بانک ها و خرده فروشان متصل به خرید  از جمله انتقال PIN ها بین آن نهادها بنابراین مجموعه ای مشترک از قوانین برای رسیدگی و امنیت PIN ها لازم است، هر دو برای اطمینان از سازگاری فنی و سطح اطمینان مورد توافق مشترک است. ایزو 9564 اصول و فنونی را برای تأمین این نیازها ارائه می دهد.

ISO 7240

استاندارد بین المللی سیستم اعلان حریق (انتقال رادیویی)

ISO 7240 الزامات طراحی، نصب، راه اندازی و خدمات را برای سیستم تشخیص و اعلام حریق (FDAS) مشخص می کند، که در درجه اول به منظور شناسایی زود هنگام آتش سوزی و اطلاع رسانی در یک یا چند مکان داخلی و خارجی مشخص شده برای حفاظت از جان FDAS شامل تشخیص خودکار آتش سوزی و شروع دستی هشدار آتش سوزی، با هشدار شنیداری و دیداری به افراد در منطقه تشخیص است.

ISO 7240-14: 2013 همچنین الزاماتی را برای FDAS تعیین می کند که قادر است سیگنالهایی را به سیستم های هشدار دهنده صوتی مطابق با ISO 7240 ارائه دهد، تا عملیات خدمات جانبی مانند سیستم های حریق ثابت و اقدامات احتیاطی و اقدامات دیگر را آغاز کند.

حفاظت از اموال خارج از محدوده استاندارد ISO 7240 است. با این حال، الزامات مشخص شده در اینجا ممکن است به عنوان توصیه هایی برای حفاظت از دارایی استفاده شود.

اعلام هزینه

چنانچه استاندارد مورد نظر خود را انتخاب کرده اید فرم استعلام قیمت زیر را پر کنید تا در اولین فرصت شما را از هزینه های مختص سازمانتان مطلع کنیم.

استاندارد مشاغل دیگر

مشاوره، پیاده سازی، و صدور گواهینامه ایزو های مرتبط با طلا و جواهرات

استاندارد های بیین المللی مرتبط با طلا و جواهرات

استاندارد های عمومی: ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توسط بیش از 1 میلیون سازمان در سراسر جهان...
مشاوره، پیاده سازی، و صدور گواهینامه های صنایع خودرو سازی

استانداردهای بین المللی مرتبط با صنایع خودرو سازی

استاندارد های عمومی: ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توسط بیش از 1 میلیون سازمان در سراسر جهان...
مشاوره، پیاده سازی و صدور گواهینامه ایزو های مرتبط با صنایع معدن و حفاری

استاندارد های ایزو مرتبط با معادن و صنایع حفاری

استاندارد های عمومی: ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توسط بیش از 1 میلیون سازمان در سراسر جهان...
مشاوره، پیاده سازی، و صدور گواهینامه ایزوهای مرتبط با مواد مغناطیسی

استاندارد های ایزو مرتبط با مواد و قطعات مغناطیسی

استاندارد های عمومی: ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توسط بیش از 1 میلیون سازمان در سراسر جهان...
مشاوره، پیاده سازی، و صدور گواهینامه ایزو های مرتبط با سیستم های سرمایشی گرمایشی

استاندارد های ایزو مرتبط با سرمایشی، گرمایشی و تهویه مطبوع

استاندارد های عمومی: ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توسط بیش از 1 میلیون سازمان در سراسر جهان...
مشاوره، پیاده سازی و صدور گواهینامه ایزو های صنایع چوپ

استاندارد های ایزو مرتبط با صنایع چوب

استاندارد های عمومی: ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توسط بیش از 1 میلیون سازمان در سراسر جهان...