استانداردهای مرتبط با آموزش و یادگیری

مشاوره، پیاده سازی و صدور گواهی نامه آموزشی

استاندارد های عمومی:

استاندارد های تخصصی:

ISO 10015

استاندارد بین المللی کیفیت آموزش

ISO 10015: 2019 رهنمودهایی را برای سازمان ایجاد، پیاده سازی، نگهداری و بهبود سیستمهای مدیریت صلاحیت و رشد افراد جهت تأثیر مثبت بر نتایج مربوط به انطباق محصولات و خدمات و نیازها و انتظارات طرفهای ذیربط  ارائه می دهد. این سند صرف نظر از نوع یا اندازه آنها برای همه سازمانها قابل اجرا است. این الزامات مربوط به خانواده ISO 9000 یا سایر استانداردها را به آن اضافه نمی کند، تغییر نمی دهد.

ISO/IEC 19796: 2009

استاندارد بین المللی تکنولوژی و اطلاعات، یادگیری و تمرین (مدیریت کیفیت)

ISO 19796: 2009 چارچوبی مشترک برای توصیف، تعیین و درک خصوصیات حیاتی، و معیارهای کیفیت ارائه می دهد.
چارچوب مرجع برای توصیف رویکردهای کیفیت (RFDQ) یک مدل فرآیند مفصل و گسترده است.این کار استاندارد سازی، مفاهیم، مشخصات، اصطلاحات و تعاریف موجود را برای یادگیری، آموزش هماهنگ می کند.

ISO/IEC 24751

استاندارد بین المللی تکنولوژی و اطلاعات، توانایی (تطابق و دسترسی در یادگیری مجازی، تعلیم و آموزشی)

ISO / IEC 24751 در نظر گرفته شده است تا نیازهای فراگیران معلول و هر کسی را که در زمینه معلولیت قرار دارند برآورده سازد.ISO / IEC 24751-1: 2008 چارچوبی مشترک برای توصیف و مشخص کردن نیازها و ترجیحات زبان آموز از یک سو و توصیف مربوط به منابع یادگیری دیجیتال از طرف دیگر فراهم می کند، بنابراین می توان تنظیمات و نیازهای یادگیرنده فردی را با ابزارهای رابط کاربری مناسب و منابع یادگیری دیجیتال برآورده کنند.

ISO/IEC 24752

استاندارد بین المللی تکنولوژی و اطلاعات برای یادگیری، تعلیم و تربیت،حمایت و پشتیبانی تکنولژی یکپارچه

ISO / IEC 24752 یک استاندارد بین المللی چند بخشی است که عملکرد اطلاعات و محصولات الکترونیکی را از طریق رابط های از راه دور ، جایگزین و عوامل هوشمند تسهیل می کند.
ISO / IEC 24752-1: 2014 چارچوبی از مؤلفه ها را تعریف می کند که برای فعال کردن رابط کاربر از راه دور و کنترل از راه دور دستگاه ها و خدمات الکترونیکی قابل دسترسی به شبکه از طریق یک کنسول راه دور جهانی (URC) با هم ترکیب می شوند.
این نمای کلی از چارچوب URC و اجزای آن را ارائه می دهد.

ISO /IEC TR 12785

استاندارد بین المللی تکنولوژی و اطلاعات، یادگیری آموزش و تمرین شامل پکیج های آموزشی (مدل اطلاعاتی)

 ISO / IEC 12785 را ساختار داده هایی می توان تعریف کرد که می توانند برای تبادل محتوای زبان، آموزش (LET) در میان سیستم هایی که مایل به وارد کردن، صادرات، جمع و تفکیک محتوای LET هستند استفاده شود.
این ساختار مفهومی مدل اطلاعات بسته بندی محتوا را نشان می دهد و روابط ساختاری، نوع داده، مقدار فضا و تعداد وقایع مجاز برای هر نوع شی اطلاعاتی را تعریف می کند.

ISO/IEC TS 29140

استاندارد بین المللی آموزش، یادگیری و تمرین تکنولوژی

ISO /IEC TS 29140 یک مدل اطلاعاتی یادگیرنده خاص برای یادگیری با  تلفن همراه را فراهم می کند تا بتواند محیط های یادگیری و آموزش را منعکس کننده نیازهای خاص شرکت کنندگان در تلفن همراه کند. برخی از مواردی که ISO/IEC TS 29140 ارائه می دهد: تعاریف فن آوری تلفن همراه و یادگیری تلفن همراه مناسب برای همه بخش ها در یادگیری و آموزش؛ شرح مدل اطلاعات فراگیر برای یادگیری  در موبایل ؛ – اطلاعات ویژه فراگیران که از فراگیرانی که در محیط های یادگیری ، آموزش  درگیر فعالیت های یادگیری موبایل هستند پشتیبانی می کند.  شرح مدل تعامل یادگیرنده با سیستم های تلفن همراه؛  در نظر گرفتن تعاملات یادگیرنده ویژه یادگیرندگان عشایری که از مکانی به مکان دیگر منتقل می شوند. راهنمایی های اولیه در مورد مسئله حفظ حریم خصوصی. این سند شامل موارد زیر نمی شود:  بررسی فنی عمیق مباحث مربوط به سازگاری با فرهنگ ، زبان و نیازهای فردی.  مسائل قابلیت همکاری فنی گسترده یا عمیق حوزه های رایانش موبایل؛  ملاحظات امنیتی ، احراز هویت یا دسترسی ؛  جزئیات دقیق در مورد حریم خصوصی  اطلاعات دقیق در مورد کارهای تکمیلی در سازمان های دیگر که ممکن است مرتبط باشد.

ISO 29990: 2010

استاندارد بین المللی آموزش، شیوه تدریس و تمرین دادن

اگر به عنوان یک ارائه دهنده خدمات در آموزش  و یادگیری کار می کنید، ISO 29990 خود را به عنوان پایه ای برای یک سیستم مدیریت کیفیت دریافت کنید. این استاندارد در سطح بین المللی به رسمیت شناخته شده و مشابه استاندارد مدیریت کیفیت ISO 9001 است، اما منحصراً برای ارائه دهندگان خدمات آموزشی  یا واحدهای تجاری که منحصراً با موضوع یادگیری و آموزش سرو کار دارند، هدف گذاری شده است. گواهینامه ایزو 29990 مخصوصاً برای موسسات آموزشی، آکادمی ها، امکانات آموزشی داخلی، مدارس بازرگانی، هنرستان ها، کالج ها و دانشگاه ها مناسب است. تمرکز استاندارد ISO 29990 یادگیری برنامه ها و فرایندها است. این استاندارد برای توسعه، برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی برنامه های آموزش، الگوی كیفیت جهانی را نشان می دهد. از جمله الزامات شناخته شده یک سیستم مدیریت کیفیت، مستندات مدیریت مالی و ریسک است.

اعلام هزینه

چنانچه استاندارد مورد نظر خود را انتخاب کرده اید فرم استعلام قیمت زیر را پر کنید تا در اولین فرصت شما را از هزینه های مختص سازمانتان مطلع کنیم.

استاندارد مشاغل دیگر

مشاوره، پیاده سازی، و صدور گواهینامه ایزو های مرتبط با طلا و جواهرات

استاندارد های بیین المللی مرتبط با طلا و جواهرات

استاندارد های عمومی: ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توسط بیش از 1 میلیون سازمان در سراسر جهان...
مشاوره، پیاده سازی، و صدور گواهینامه های صنایع خودرو سازی

استانداردهای بین المللی مرتبط با صنایع خودرو سازی

استاندارد های عمومی: ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توسط بیش از 1 میلیون سازمان در سراسر جهان...
مشاوره، پیاده سازی و صدور گواهینامه ایزو های مرتبط با صنایع معدن و حفاری

استاندارد های ایزو مرتبط با معادن و صنایع حفاری

استاندارد های عمومی: ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توسط بیش از 1 میلیون سازمان در سراسر جهان...
مشاوره، پیاده سازی، و صدور گواهینامه ایزوهای مرتبط با مواد مغناطیسی

استاندارد های ایزو مرتبط با مواد و قطعات مغناطیسی

استاندارد های عمومی: ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توسط بیش از 1 میلیون سازمان در سراسر جهان...
مشاوره، پیاده سازی، و صدور گواهینامه ایزو های مرتبط با سیستم های سرمایشی گرمایشی

استاندارد های ایزو مرتبط با سرمایشی، گرمایشی و تهویه مطبوع

استاندارد های عمومی: ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توسط بیش از 1 میلیون سازمان در سراسر جهان...
مشاوره، پیاده سازی و صدور گواهینامه ایزو های صنایع چوپ

استاندارد های ایزو مرتبط با صنایع چوب

استاندارد های عمومی: ISO 9001 سیستم مدیریت کیفیت ISO 9001 توسط بیش از 1 میلیون سازمان در سراسر جهان...