ISO 50001

استاندارد بین المللی مدیریت انرژی

مصرف انرژی خود را کاهش دهید، بهره وری کسب و کار را افزایش دهید و هزینه ها را کاهش دهید.

سیستم مدیریت انرژی ISO 50001 به شما کمک خواهد کرد تا بهترین روشهای صنعت را در زمینه بهره وری از انرژی ایجاد کنید.

با بهبود عملکرد و کاهش مصرف ، در هزینه صرفه جویی می کنید ، به محافظت از محیط زیست و اعتبار نام تجاری خود کمک می کنید.

این می تواند یک مزیت رقابتی مشخص به شما بدهد زیرا گواهینامه ISO 50001 به وضوح به مشتریان و سایر سهامداران نشان می دهد که تجارت شما متعهد به کاهش تأثیرات زیست محیطی آن است.

 

ISO 50001 چیست؟

مشاوره، پیاده سازی، و صدور گواهی نامه ایزو 50001
استاندارد ISO 50001 برای سیستم های مدیریت انرژی (EnMS) می تواند به سازمان شما در بهبود بهره وری انرژی کمک کند.
علاوه بر صرفه جویی در هزینه شما با کاهش مصرف انرژی ، به شما در کاهش اثر کربن نیز کمک می کند.این به نوبه خود می تواند برند شما را در نزد مشتریان ، کارمندان و سایر سهامداران ارتقا دهد.
استاندارد ISO 50001 می تواند با کاهش مصرف انرژی و انتشار کربن ، به تجارت شما در بهبود فرایندهای تجاری ، استفاده موثرتر از منابع و صرفه جویی در هزینه کمک کند.
این استاندارد برای همه مشاغل در بخش خصوصی و دولتی از بازرگانان تنها گرفته تا سازمان های چند ملیتی مناسب است.

فواید اجرای ISO 50001

در اینجا برخی از مزایای استفاده از چارچوب ISO 50001 آورده شده است:

  1. کاهش انتشار گازهای گلخانه ای: این استاندارد به شما در دستیابی به اهداف بهره وری انرژی (داوطلبانه یا اجباری) و مطابقت با قوانین برای کاهش اثر کربن شما کمک می کند
  2. صرفه جویی در هزینه را افزایش دهید: با استفاده از روش ساختاری استاندارد در مدیریت مصرف انرژی می توانید هزینه های انرژی خود را کاهش دهید
  3.   درک بهتر تجهیزات: با تلفیق سیستم مدیریت انرژی خود با سایر سیستم های مدیریتی ، اطلاعات بیشتری در مورد استفاده از انرژی خود کسب خواهید کرد
  4. تصمیمات بهتر: چارچوب ISO 50001 به شما کمک می کند تا داده های دقیق در مورد استفاده از انرژی را جمع آوری کنید، بنابراین می توانید سیستم ها و فرآیندهای کارآمدتری برای تجارت خود طراحی کنید

5. منابع انرژی امن: با شناسایی خطرات تأمین انرژی، ISO 50001 به شما کمک می کند تا گام هایی برای کاهش آنها بردارید

6. افزایش آگاهی از انرژی: اجرای ISO 50001 به شما کمک می کند تا سیاست های بهره وری انرژی خود را به طور موثرتری به کارمندان ابلاغ کنید

7. برند خود را ارتقا دهید: دستیابی به گواهینامه ISO 50001 تعهد شما به مسئولیت اجتماعی شرکت را نشان می دهد و اعتبار و اعتبار شما را نزد مشتریان و سایر سهامداران افزایش می دهد.

8. بازده های عملیاتی را بهبود ببخشید: چارچوب ISO 50001 به شما کمک می کند تا روشهای کارآمد نگهداری را که باعث کاهش مصرف انرژی می شود ، توسعه دهید.

اعلام هزینه

الزامات ISO 50001

استاندارد ISO 14001 متشکل 10 بند است که برای دستیابی به گواهینامه این استاندارد لازم است از این شرایط اگاه باشد.

  1. مدیریت انرژی: فرایندهایی که تجارت شما برای شناسایی، نظارت و کاهش مصرف انرژی باید دنبال کند. برخلاف بخشهای دیگر، همه حوزه ها برای کسب و کار شما قابل استفاده نیستند
  2. مسئولیت مدیریت: مناطقی مشخص می شود که تیم مدیریتی شما باید در آنها تمرکز کند، درگیر آنها شود و نسبت به آنها پاسخگو باشد.

3. مدیریت منابع: نحوه تخصیص منابعی مانند افراد، زیرساخت ها و امکانات برای اطمینان از بهترین عملکرد ممکن

4. اندازه گیری، تجزیه و تحلیل و بهبود: چگونه می توانید تعیین کنید که آیا سیستم مدیریت شما مطابق انتظار کار می کند یا بهبود مستمر سیستم شما را تسهیل می کند

آریا من گستر چطور میتواند به شما کمک کند؟

روند اجرایی آریا من گستر تجارت شما را برای رسیدن به موفقیت تایید میکند.

مقرون به صرفه

فرآیند های ما بدون هیچ گونه ابطال وقت انجام می شود، و سعی می کنیم در اسرع وقت پروژه را به شما تحویل دهیم. همچنین شرایط پرداخت ما بسیار متنوع است به همین دلیل شما در پرداخت هزینه ها بسیار راحت هستید. در واقع هر گونه ارتباط با ما باعث ترقی سازمان شما می شود، این یک شعار نیست بلکه واقعیتی است که در هر قراردادی با ما شاهد آن خواهید بود.

مشاوران و بازرسان ما

تیم مشاوران و بازرسان ما به سراسر کشور سفر می کنند، سابقه و تخصص آنها یکی از دلایل پیشرفت ما در این زمینه است آنها با وسواس زیادی به پیاده سازی و نظارت بر امور می پردازند تا مجموعه شما به سکوی موفقیت دست یابد.

سادگی کار با ما

تمام سعی ما بر این است که الزامات را طوری پیاده سازی کنیم تا با مجموعه شما همخوانی کامل داشته باشد، و به راحتی بتوانید از مزایای استاندارد ها استفاده کنید، و بیشترین بهره را برده باشید.

سه مرحله تا اخذ گواهی

با کمک آریامن گستر فرایند اخذ گواهی را به کم ترین زمان ممکن تبدیل کنید

1
تجزیه و تحلیل مغایرت ها

یک مشاور آریامن  سازمان شما را بازرسی می کند و به بررسی و مستند سازی رویه فعلی سازمان شما میپردازد تا مواردی که با الزامات استاندارد مطابقت ندارد شناسایی شود.

2
پیاده سازی

اکنون وقت آنست تا به پیاده سازی الزامات بپردازید مشاوران ما در این برهه در کنار شما هستند و انجام این مرحله را بسیار آسان تر می کنند.

3
اخذ گواهی

در این مرحله یک بازرس از سازمان شما بازدید می کند و و به پردازش مستندات و تغیراتی که انجام شده میپردازد مشاوران ما در روز بازرسی در کنار شما هستند و از سازمان شما دفاع خواهند کرد، در صورت رضایت بازرس گواهینامه استاندارد به شما تعلق میگیرد.

آخرین اخبار ایزو 14001

مشاوره، پیاده سازی و صدور گواهی نامه ایزو

مزایای پیاده سازی سیستم ISO 14001 چیست؟

استاندارد ISO 14001 به سازمان شما نشان می دهد که چگونه تأثیرات زیست محیطی خود را به حداقل برساند....
مطالعه بیشتر

ISO 14001 چیست؟

با اجرای سیستم مدیریت محیط زیست ISO 14001 در داخل کسب و کار خود، از محیط زیست محافظت کنید،...
مطالعه بیشتر